Gospoda "¬ródełko"
Dodane przez dnia 02.04.2007


Gospoda w historii Lasowic Małych ma długie tradycje. I dzisiaj można tutaj dobrze i niedrogo zje¶ć oraz odpocz±ć. Zapraszamy Państwa do naszej gospody "¬ródełko". Znajduje się ona 10 km od Kluczborka, 14 km od Olesna, 40 km od Opola, 100 km od Katowic, w samym centrum Lasowic Małych, naprzeciw zabytkowego, drewnianego ko¶cioła. Szczegółowe położenie oraz możliwo¶ci dojazdu obrazuje mapa. Przy lokalu przestronny plac parkingowy.

Posiadamy salę na 100 miejsc oraz dwie sale mniejsze. Oferujemy bogate menu, którego kompozycję pozostawiamy do wyboru naszym Klientom. Szczególnie polecamy pyszne dania kuchni polskiej i ¶l±skiej. Gwarantujemy mił± i fachow± obsługę. Do dyspozycji naszych Go¶ci pozostajemy codziennie w godzinach od 13 do 22.

Gospoda "¬ródełko" - sala dużaGospoda "¬ródełko" - sala dużaGospoda "¬ródełko" - widok z zewn±trzGospoda "¬ródełko" - sala małaGospoda "¬ródełko" - sala mała


Oferujemy ponadto kompleksow± organizację różnego rodzaju imprez okoliczno¶ciowych, takich jak: wesela, komunie, urodziny, studniówki, stypy, itp. Wynajmujemy posiadane sale na prowadzenie szkoleń, zebrań, itp. Organizujemy też spotkania rodzinne czy zabawy taneczne. Prowadzimy obsługę kateringow± zarówno we własnym lokalu, jak i na zewn±trz. Obsługujemy zamówienia telefoniczne na potrawy z własnej kuchni, które dowozimy pod wskazany adres. Współpracujemy z Lasowickim Domem Tolerancji i Kultury, zapewniaj±c wyżywienie uczestnikom turnusów wypoczynkowych. Zapraszamy do nas także Go¶ci schroniska młodzieżowego przy LDTiK.

Kontakt

Gospoda "¬ródełko", ul. Odrodzenia (GOK), 46-280 Lasowice Małe, tel. 774 148 296, tel. kom. 506 196 147.

Zapraszamy!